• „Człowiek jest tyle wart, ile może dać drugiemu człowiekowi"

PODSUMOWANIE AKCJI CHARYTATYWNEJ „RAZEM NA ŚWIĘTA”

W grudniu w naszej szkole przeprowadzona została charytatywna zbiórka artykułów chemicznych i biurowych "Razem na Święta" na rzecz 44 podopiecznych z Domu Dziecka   w Łoniowie.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż dzięki hojności, zaangażowaniu i życzliwości uczniów i pracowników ZSP w Rakowie udało nam się zebrać, aż 16 dużych paczek artykułów chemicznych i biurowych, które w dniu 17.12.2021r. zostały przekazane wychowankom Domu Dziecka w Łoniowie.

Zarówno wychowankowie, jak i  pracownicy placówki byli bardzo wzruszeni i zadowoleni taką ofiarnością.

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za wrażliwość, dobre serce i tak hojne wsparcie szkolnej akcji!  J